Lenču iela 1, Rīga, LV-1010, Tālr.: (+371) 67333330, e-pasts: r10vs@riga.lv

Direktore: Nadežda Ikauniece, tālr.: 67333330, nikauniece@edu.riga.lv

Direktores vietnieki:

Svetlana Korzenkova,  tālr.: 67333423, skorzenkova@edu.riga.lv

Gaļina Beluha, tālr.: 67333423, gbeluha@edu.riga.lv

Olga Pomomarenko, ponomarenko@edu.riga.lv

Ilga Rozamasceva, irozamasceva@edu.riga.lv

Jeļena Sokolova, tālr.: 67333330, jsokolova@edu.riga.lv

mūzikas studija:  Ludmila Moroza,  tālr.: 67333330, moroz@r10vs.lv

logopēds:            Jevgenija Kobiļecka, tālr.: 67333180, kobilecka@r10vs.lv

psihologi:           Tatjana Meņšikova, tālr.: 67333180, mensikova@r10vs.lv

Karina Bonekate, tālr.: 67333180, e-pasts: bonekate@r10vs.lv

sociālais pedagogs:   Oksana Ševčika, tālr.: 67333180, e-pasts: sevchika@r10vs.lv

bibliotekāri:   Jūlija Aleksandrova, tālr.: 67333330, e-pasts: jaleksandrova@r10vs.lv

Vladlena Baholdina, e-pasts: baholdina@r10vs.lv

Aļona Korenika,  e-pasts: akorenika@edu.riga.lv

karjeras konsultants: Jūlija Aleksandrova, e-pasts: jaleksandrova@r10vs.lv

medmāsa:   Ņina Suzdaļenko, tālr.: 67333423. suzdalenko@r10vs.lv

saimniecības pārzine:   Ruta Tulinska, tālr.: 67333180, rtulinska@edu.riga.lv

lietvedības pārzine:   Ilze Ņikitina, tālr.: 67333330, r10vs@riga.lv​

Skolas rekvizīti:

Maksātājs – Rīgas valstspilsētas pašvaldība

Juridiskā adrese – Rātslaukums 1, LV-1050, Rīga

NMR kods: 90011524360

PVN reģ.Nr.LV90011524360

AS “Luminor Bank AS”

kods RIKOLV2X

Konts: LV27RIKO0021000916040

Saņēmējs – IKSD Rīgas 10.vidusskola,

Lenču iela 1, LV-1010

Tel. 67333330

Tel. 67333330